EnglishUkranian

Територія змагань

Територія змагань Кубку Європи розводіляється на дікілька зон:

1. Об’єкти розміщення.
Територія змагань Дніпропетровск
На схемі детально зображені офіційні місця проживання технічних делегатів та представників ETU, атлетів, суддів. Готелі розміщуються в пішоходній доступності до місця старту та транзитної зони, що значно спрощує процеси організації Кубку Європи для спортсменів та гостей спортивного свята. Брифінг буде проходити в конференц холі готелю “Rassvet”, що знаходиться за адресою: вул. Фучіка, 30 (http://rassvet-hotel.org.ua). Також зручним місцем розміщення є готель “Дніпропетровськ”, вул. Набережна Леніна, 33 (http://dnipro-hotel.dp.ua).

2. Схема дистанцій.
Територія змагань
Дистанції змагань, що організатори пропонують для Кубку Європи з триатлону були використані під час проведення Чемпіонатів України, що проходили 2 роки поспіль у Дніпропетровську. Зручне розміщення готелів, можливість спостерігання за змаганнями з одного місця дають можливість відчути яскраві емоції від спортивного свята, а також долучитися до запеклої боротьби спортсменів у найпопулярнішому виді спорту у світі – триатлон.

3. Карта транзитної зони.
Територія змагань
Схема транзитної зони включає в себе усі необхідні об’єкти інфраструктури (Медіа центр, Інформаційна дошка, Пункт оеєстрації, зона відпочинку тренерів та атлетів, фінішна зона тощо).  Усі точки інфраструктури будут працювати за розкладом змагань.  Скачати усі матеріали змагань Ви можете у на Головній сторінці у розділі “Документи”.