EnglishUkranian

Рейтинг Чемпіонської серії ITU: Іванов та Мартиненко покращують позиції

Квітень 4th, 2014

syutkin_ivanov

В оновленому табелі про ранги Чемпіонської серії наші спортсмени роблять крок уперед.

Так, лідером локального українського рейтингу серед чоловіків залишається Іван Іванов – цього сезону спортсмен із Комсомольська вже набрав 477 очок на міжнародних змаганнях, що дозволило йому закріпитися на 59-му місці. Другим серед наших співвітчизників йде Єгор Мартиненко, який вже встиг потрапити в призи на етапі Кубка Африки – житомирянин нині 76-й у світі. Чи не вперше за останні сезони до трійки найсильніших триатлетів України в міжнародній площині пробився черкащанин Олексій Сюткін – 110 місце.

Цікаво, що в рейтинзі Чемпіонської серії ITU на 99-му місці розмістився під прапором України Ростислав Пєвцов. Проте варто зазначити, що не так давно харків’янин змінив громадянство і віднині захищає кольори Азербайджану. Тож, попри інформацію на офіційному сайті ITU, його результат не йтиме у залік українській команді.

У жіночому рейтинзі все стабільно – лідерство серед українок уже який рік тримає Юлія Єлістратова. Житомирянка посідає 51 місце. На жаль, окрім Єлістратової жодній з наших співвітчизниць наразі не вдалося пробитися до першої сотні світового рейтингу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *