EnglishUkranian

Є перші нагороди на міжнародній арені!

Квітень 10th, 2014

Українські спортсмени

В Шарм-ель-Шейху (Єгипет) Єгор Мартиненко здобув бронзову медаль етапу Кубка Африки.

Окрім Єгора, в змаганнях на спринтерській дистанції брали участь ще двоє українців - Данило Сапунов та Олександра Степаненко.

Подолавши плавальний та велосипедний етапи в лідируючій групі, Єгор Мартиненко втримав високий темп і впродовж бігового сегменту, що в підсумку дозволило йому закінчити змагання з третім результатом.

Додамо, що золото та срібло єгипетського етапу Кубка Африки дісталося росіянам, братам Полянським – Дмитро став переможцем турніру, а його брат Ігор задовольнився сріблом. Данило Сапунов дістався фінішу восьмим, тоді як у змаганні жінок Олександра Степаненко посіла 10-те місце.

А вже 23 березня в новозеландському місті Нью-Плімут відбувся перший у сезоні етап Кубка світу, де зокрема виступили двоє українців: той таки Єгор Мартиненко та Іван Іванов. На жаль, хлопці не змогли показати високих результатів – житомирянин продемонстрував 44-й час, тоді як спортсмен з Полтавщини фінішував 53-м.