EnglishUkranian

Нові критерії набору рейтингу від ETU

Квітень 11th, 2014

jeagger

Європейська федерація триатлону (ETU) ввела нові критерії набору рейтингових очок та заохочень для спортсменів юніорської вікової групи.

Відтепер додатковим призовим фондом змагань для них буде 10000 євро, які за підсумками сезону отримають федерації тих країн, які підготували найсильніших юніорів за підсумками сезону. Показники двох найсильніших юніорів та юніорок умовної країни будуть сумуватися, і, згідно цього рейтингу, складатиметься табель про ранги країн.

Призовий фонд розділять між п’ятьма федераціями згідно наступної паритетності: 3500€ отримає найсильніша команда, 2500€ – друга, 2000€ – третя, 1500€ – четверта і 1000€  - п’ята.

Денис Джигер, віце-президент ETU (на фото): «Виконавча рада ETU створила цей новий рейтинг для Національних федерацій для того, щоб розширити географію турнірів для юніорів та сприяти популяризації нашого виду спорту. Завдяки цій змішаній рейтинговій системі, ми сподіваємося, що ті країни, які до цього не так часто делегували своїх юніорів на етапи Кубка Європи, почнуть це робити жвавіше. Адже тепер для них є заохочення!».

Нагадаємо, що цього сезону перший етап Кубка Європи серед юніорів відбудеться 13 квітня в португальському місті Куартейра. Всього заплановано 10 таких етапів на звітний сезон.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *